Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

camushka,divadla

(cailin.grian, 20. 3. 2009 13:09)

no koukám, že zážitků z divadla je hodně a dobíhání na poslední chvíli mi taky něco říká. Já jsem prozměnu jela z tréninku a nějak ujela tramvaj a tak tedy jsem se taky přihnala do divadla na poslední chvíli rozcuchaná a tak, ale představení bylo nádherné, už se těším až na něj půjdu znova. Nevíte kdy bude tančit zase Michal?

noční pozdrav z Petřína

(fanklub Michala Štípy, 19. 3. 2009 23:37)

Milý Michale!
Srdečně Vás zdravíme po našem mimopracovním setkání z Petřína!
Muselo se Vám hodně škytat, protože jsme o Vás hodně mluvili a to jen k Vaší cti.
Mimo jiné hudební kulisu tvořily také písně ze Sóla.
Těšíme se na Váš šťastný návrat z hor a na termíny Vašich představení!
Váš fanklub:)

:-)

(Dáška, 17. 3. 2009 10:09)

Milá Camushko, nikdy jsem minisukně nenosila,tak se nedokážu vcítit do někoho, kdo v ní a ještě k tomu v otevřených lodičkách v dešti kluše po nábřeží do ND .
Dokážu si ale představit, že jsi chtěla být krásná ( a věřím, že jsi byla i zmoklá a uhoněná), když Tě čekal tak exelentní zážitek.

Spící krasavice

(Jana, 16. 3. 2009 8:12)

Dobrý den, Michale,
již jsem psala paní Nikole, ale nedá mi, abych i vám poděkovala za krásné představení Spící krasavice v Ostravě. Byla jsem 14.3., lístky jsem sehnala taktak a nelituji. Byli jste skvělí. A také vás bych se chtěla zeptat, jak se vám tančí na tak malém jevišti v Ostravě oproti Národnímu?
Děkuji za odpověď.
A ještě jednou - děkuji za krásný zážitek.
Jana

Michal Štípa

(Bartolomea, 15. 3. 2009 21:14)

Dobrý večer, pane Štípo!
Jak se máte na horách?
Asi se musíte smát, když si čtete naše ohlasy a reakce.:)
Ale řekněte sám, co Vás víc těší, hořící srdce pro umění Michala Štípy a umění samo nebo společenský oděv?
Musím se přiznat, že mě mrzí, že jsem 12.3.09 v ND nepotkala Camushku.
Mám vždy moc velkou a opravdovou radost, když Vám sem do diskuse někdo napíše od srdce
Tak si pěkně odpočiňte a těším se na Vás při předávání Thalie!
Bartolomea

camushka

(Hanka, 15. 3. 2009 19:45)

Minisukne na vecerni predstaveni? Kam se podel spolecensky kodex?

Dobré odpoledne děvčata

(Camushka, 14. 3. 2009 13:27)

Jsem ráda, že Vás můj příspěvek pobavil :))
Pro Bartolomeu: Původně jsem chtěla přijít do divadla tak půl hodinky před začátkem představení, abych si to tam mohla v klidu projít a podívat se na ty krásné fotečky, ale trošku se to zvrtlo, takže jsem se po divadle moc nepohybovala, asi proto jsme se minuly, ale nevadí snad ještě bude příležitost :))
P.S.: Já jsem původně ze Znojma, tam jsem se narodila a žila 15 let, takže jsem taky z Jižní Moravy, ale tež už pomalu dostávám taku tu ráznu valašsku hubu :)))

Dobré rááno

(Dáška, 14. 3. 2009 9:01)

Tak jsem si ráno uvařila kafíčko, otevřela stránky Michala Š., že si počtu, co je nového. Když jsem četla „Camushku“ málem jsem se udusila smíchy! Milé zmoklé kuřátko, ani se nedivím, že Tě Bartolomea nenašla, když hledala půvabnou dívku s brýlemi a s vlasy dlouhýma až do pasu. Tak snad příště. Začíná to být napínavé !

Michalu Štípovi

(Bartolomea, 13. 3. 2009 20:13)

Milý pane Štípo!
Klobouk dolů!
Vy nejste jen nejleší český tanečník,
Vy jste muž se zralým srdcem!
Váš noční pozdrav a poděkování paní Nikole Márové mě dojal!
Hospodin Vás zná a žehná Vám!
S láskou Bartolomea

pro Camushku

(Bartolomea, 13. 3. 2009 20:04)

Camushko, Vy jste sladká, asi Vás miluju!:)))
Hledala jsem Vás od základních kamenů až ke střeše,ale marně!Tak příště!Jste správná holka!
S láskou Bartolomea
PS:Třináct let jsem žila v Brně a ten brněnský hantec mě pořád ještě bere za srdce.:))

A teď k věci :))

(Camushka, 13. 3. 2009 16:33)

Konečně jsem se dostala k tomu nejdůležitějšímu - k samotnému představení...četla jsem celkem silné kritiky na režijní zpracování, že jsou některé pasáže, jako například proměna Benna v černou labuť špatně pochopitelné a je třeba si přečíst program,ovšem ten, kdo nepochopil proměnu Benna v Odýlii, musela být orpavdu velká trubka, protože mě to přišlo naprosto jasné... myslím, že jsem pochopila všechny důležité momenty a to i bez programu (protože ty už nebyly :-D)
Taky se hodně kritizuje začáteční pasáž, kdy chůva předčítá malému princi pohádku, že je to zbytečné a kdesi cosi..já neznám jinou verzi než tuhle, tak se to těžko soudí, ale mně osobně to tam vůbec nevadilo :))..navíc, když v pozadí tančil čaroděj s pohádkovou pronceznou, tak jsem se na vteřinu zadívala na chůvu, a když jsem zvedla oči zpět k čaroději, tak už netančil s dívkou, ale s labutí a já jsem si v prvním okamžiku vůbec nemohla uvědomit, jak to, kde se tam vzala, jak to udělali?? :))..pak mi to došlo, ale aspoň jsem měla ten balet i s opravdovým kouzlem :)))...na konci se mi tak třepaly nohy, že sem nemohla vstát ze židle a brečela jsem ještě i v autobuse :))...jinak, chtěla jsem Vám i Michalovi trochu hlouběji přiblížit, jak moc to bylo krásné a popsat Vám své pocity, ale taková slova ještě nikdo nevymyslel :))))
Mějte se sluníčkově a Michalovi přeju, ať ty hory přežije ve zdraví ( pro jistotu si ty lyže trochu ošmirgluj, ať ti to nejezdí tak rychlo a nebo radši zůstaň v chatě někde u krbu, hoď nohy navrch a vůbec sa nehýbej, bo esi sa ti něco stane, tož sme namydlení :))))...to je samozřejmě joke, užij si to, jak jen můžeš ;))
Pa pa pa

Moje cesta do Národního

(Camushka, 13. 3. 2009 15:49)

Tak přátelé,
všechny Vás zdravím, právě jsem zdárně docestovala z Prahy zpátky domů a už to tady všechno čtu.
Taky přidám svou trošku do mlýna, nelze Vás ochudit o svůj zážitek těsně před představením - je to trošku delší román, to jen tak pro ty, co se nudí: během dne jsem chytla hodinový skluz oproti původnímu plánu a tím pádem jsem se jaksi dostala do časového presu...byla jsem ubytovaná u známých v Praze 10, což je z ulice Staroměstská autobusem rovných 35 minut, když není zácpa...rychle jsem na sebe hodila pěkné oblečení a valila jsem zase zpátky do města, no řeknu Vám, počítala jsem každou minutu...bylo 19:35 - venku začalo pršet a dvě zastávky před místem určení hádejte, co tam bylo?...hádáte správně - zácpa !!! ...ve tři čtvrtě jsem vyletěla z autobusu a v minisukni, v otevřených lodičkách na podpadcích, v dešti, s lístkem schovaným pod pláštěm jsem běžela, podtrhuju slovo BĚŽELA od Rudolfina po nábřeží až k Národnímu...těsně před sedmou jsem vtrhla do divadla, dejchala jsem jak starej osel a když jsem podávala té milé paní svůj promočený lístek s trochu křečovitým úsměvem na rtech, tak se na mě podívala a soucitně řekla: "Klid, stíháte." Nakonec jsem se oddrkotala až do své lóže, kde jsem se blaženě uvelebila na židli, nohy jsem měla totálně promočené a halenku skrz na skrz propocenou a vůbec jsem teda nevypadala jako že jdu do divadla, ale lidi já byla tak šťastná, že tam sedím, že si to ani nedovedete představit...příště budu muset trochu vychytat ty drobné mouchy v mém časovém harmonogramu :)))))

jsme hrdí

(Fanklub nmskb, 13. 3. 2009 8:12)

Milý Michale a paní Nikolo!
Jak krásná je ta láska pozemská!
Kdo včera neviděl o mnoho přišel!
My jsme viděli a dosvědčujeme: Byla to božská krása!
Jsme hrdí na nejlepší české tanečníky!
Fandíme Vám a moc litujeme, že dnes neuvidíme jak princ probouzí spící krasavici.:(
V každém případě se už teď těšíme na každou novou možnost vidět Vás spolu tančit a ze srdce Vám děkujeme a přejeme oběma
vše dobré v tanci i v životě!!!
Fanklub Michala Štípy(dnes Kateřina,Lenka,Kristýna,Anna,Zdislava,Michal,Michal,Norbert)

Labutí

(Maruška, 13. 3. 2009 1:29)

Vážený Michale,
byl jste senzační a skvělý. Tohle Labutí se mi v něčem míň líbí než zcela klasické, v něčem je ale zajímavější a pro vás jako pro hlavní postavu to poskytuje víc prostoru pro sólové výstupy, a tak máme možnost vidět ve větší míře vaše taneční umění. Taky jste měl velké aplausy s voláním bravo. S Nikolkou jste vynikající taneční pár, který se hned tak nevidí, umíte a máte šmrnc. Taky se vás byl podívat kolega Jan Fousek, ale to asi víte a hodně tleskal.
Je super, že si takhle s Nikolkou po představení hezky napíšete, je to moc milé.
Přeju velký úspěch v Ostravě, pak další a další a taky trochu odpočinku, i když bude zase aktivní.
Zdraví M.

Mame to za sebou-huraaaaa

(Niki, 13. 3. 2009 0:55)

Ahoj Michalku:)
ja se z tebe asi fakt jednou zblaznim:) Dlouho jsme se nevideli ze??? Ale musim rict, ze tvuj vzkaz me hrooozne moc potesil, prekvapil a zaroven pobavil.. To vis, ze jsme proste dvojka a hlavni je, ze i mimo jeviste!!! Taky Ti DEKUJI za dnesni krasne predstaveni a hlavne tu ulevu po nem u vyborneho "rajcatoveho vyvaru se syrem" :))) Ale uz bez spinkat jo-vis co nas ceka zitra za maraton a jeste cesta do Ostravy..Tak papa a dobrou noc

12.3.2009 ND

(Tereza, 12. 3. 2009 23:09)

Dobrý večer všem, právě jsem dorazila z divadla, jak jsem psala, byla jsem na labutím s přítelem, který balet nikdy neviděl. Byl naprosto unešený, choval se jak puberťák, až na to, že do mě šťouchal když jsem Michalovi moc silně tleskala to bylo prostě nádherné! Na představení se nakonec dostala i maminka, která za Vámi před představením byla pro podpis na fotku pro mou sestru do Dubaje, která váš taktéž zbožňuje :D Trochu jí to závidím :D Nicméně, seděly jsme s mámou na přístavcích na prvním balkóně naproti sobě, každá z jiné strany a i přes tu dálku jsem cítila, že přesně víme, která pasáž nám vyvolává mrazení a husí kůži po celém těle. Bylo to naprosto fantastické, ani nevíte, jakou máte s Nikolkou moc absolutně se propojit s diváky i přes dobrých pár metrů. Nikdy jsem netušila, že by mě balet mohl tak zaujmout. V téhle uspěchané době, kdy člověk věčně řeší nějaké problémy, kolikrát ani ne tak velké jak se zdají, je téměř zázrak moci na chvíli přestat žít svým světem a moci být s vámi propojení. Opravdu velmi váš oba obdivuji a přeji vše jen to nejlepší a další taneční úspěchy, protože úspěchem je podle mě především to, že k sobě během představení dokážete vtáhnout diváky a nechat je taky na chvíli plavat třeba zrovna v jezeře plném labutí... Opravdu ze srdce Vám za to děkuji. Tereza

Jste skvělý!!!

(Bartolomea, 12. 3. 2009 23:01)

Milý pane Štípo!
Jste opravdu skvělý tanečník a dovolím si tvrdit, že nejlepší!!!
Dnes večer jste znovu předvedl v celé kráse své mistrovské umění s noblesou a s dokonalostí!
Blahopřeji Vám!
Celý večer jsem sledovala Váš výkon se zatajeným dechem a Vaše duety s paní Nikolou Márovou mi rozbušily srdce!
Jste skvělý!!! Jste skvělí!!!

Přeji Vám, abyste si zasloužený odpočinek na horách VYCHUTNAL!!

Bartolomea

Díky!

(Bartolomea, 12. 3. 2009 15:30)

Pane Štípo!
Děkuji! To je milé!
Držím palce!:)

:))

(michal Stipa, 12. 3. 2009 15:26)

Ahojky vsem ,
ctel jsem si lehnout pred predstavenim,ale nejak nemuzu usnout......tak vam pisu..............
dekuji za vase moc mile ohlasy
v sobotu mame s nikolou jeste spici krasavici v ostrave a potom fiiiiiiiiiii a jedu na tyden na hory ...se tesim jak malej kluk ....odpocinu vypnu.....a plny sil se vratim na dalsi predstaveni........do konce brezna uz nehraji bo posledni dva dny v mesici odjizdime na zajezd ...jen na tri dny......
na duben jeste obsazeni nevim tak napisu pozdeji
jinak moc zdravim a vecer nam drzte palce hoj hoj michal

Už dnes!!!!!!

(Fanklub NMSKB, 12. 3. 2009 9:14)

Pane Michale Štípo,
z celých svých srdcí dnes přejeme nejúžasnější úspěch a po všech stránkách zdar a štěstí!
Všem přítomným šťastlivcům krásný zážitek!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43

následující »