Jdi na obsah Jdi na menu
 


Síla zjevu: Kovový náramek? Nikdy!

28. 9. 2008

Sólista baletu Národního divadla v Praze Michal Štípa má rád především kvalitní, pohodlné oblečení. Není náhoda, že se zajímá o současné módní trendy, ve volném čase se totiž věnuje modelingu. Pokud se mu některý z předváděných modelů zalíbí, často neodolá a koupí si ho.
Obrazek

1. Tričko – Hugo Boss
Tričko mám z Německa, kde jsem si ho koupil ve výprodeji. Většinou si pořizuji značkové oblečení v zahraničí, je tam o hodně levnější než u nás. Trička mi moc dlouho nevydrží, protože je často peru. Nosím je pak na baletní zkoušky. Oblíbenou barvu trička nemám, mám doma snad všechny – i růžovou. Důležitý je materiál – pokud možno co nejvíc bavlny.

2. Bunda – Calvin Klein
Nemám ji moc dlouho, ale mám ji rád, protože ji mohu nosit ke sportovnímu i elegantnímu oblečení. Také nosím rád kožené bundy a v zimě pak teplejší s kožíškem. Důležité je, aby byly z příjemného materiálu. V šatníku mám bundy hlavně černé, béžové a hnědé.

3. Řetízek s přívěskem – Armani
Mám ho moc rád. Kombinace řetízku s kůží je pro mě ideální. Koupil jsem si ho na letišti, když jsem odjížděl na zájezd se souborem Národního divadla do Finska tančit Louskáčka. Měl jsem ho vyhlédnutý už dva roky v časopise a byl jsem šťastný, že jsem ho konečně sehnal.

4. Džíny – G-STAR
Džíny se mi špatně shání. Buď mi nesedí v pase, nebo není dobrá délka. Džíny G-STAR mi jsou většinou přesně. Tyto tmavomodré jsem si pořídil po jedné party, na které jsem tančil s plným nasazením a podařilo se mi roztrhnout džíny. Ty, co mám nyní na sobě, jsou volnější a pohodlné, což mi vyhovuje.

5. Boty – Nike
Tyto tenisky jsem koupil nedávno, když jsem hostoval na Tchaj-wanu. Černou, pohodlnou obuv nosím rád. Při koupi bot ale jinak sázím na to, aby byly módní, a nevadí mi ani, že jsou nepohodlné. I když jako tanečník bych měl na nohy více dbát.

6. Taška – Adidas
Tašek mám hodně, ale střídám většinou tak dvě. Nejvíce mi vyhovují černé nebo hnědé. Tahle je značky Adidas, mám ale také od Zary nebo Dieselu.

7. Hodinky – Emporio Armani
Koupil jsem si je po návratu z Pekingu, kde jsem hostoval.
Byl jsem unavený z dlouhé cesty, a tak jsem si potřeboval koupit něco pro radost. Ve Slovanském domě v Praze jsem objevil tyto hodinky, chvíli jsem váhal, ale neodolal jsem. Je na nich skvělé, že se hodí ke sportovnímu i společenskému oblečení. Nosím je stále, a pokud se mi nehodí k oblečení, nevezmu si raději žádné.

8. Náramek – Diesel
Mám ho už dlouho. Mám rád kožené náramky, jednu dobu jsem nosil kolem zápěstí jen omotanou kůži. Nikdy nenosím kovový ani umělohmotný náramek.

Lenka Trubačová
Foto: Tomáš Krist
www.lidovky.cz

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář